slavljeDinamo3

Osijek – Dinamo 2:1, znam da već piše u naslovu, ali lijepo je to još jednom napisati ili pročitati!

Prva utakmica nakon (preduge) zimske stanke i nevelik broj ljudi na 0 stupnjeva Celzijevih uz slab snijeg koji je u prvom dijelu zabijelio travnjak, na kraju će ostati upamćena kao pobjedonosna.

Snijeg je donio probleme nogometašima obje momčadi, ali ekipa Stanka Mršića se puno bolje snašla i nakon prvog kornera Osijek je vodio 1:0 pogotkom Vrgoča.

Nakon toga, Dinamo je preuzeo kontrolu na utakmicom, ali njihov je pritisak bio bez prilika za gol.

U drugom dijelu snijeg se smirio, teren je bio skoro počišćen, a i dalje smo gledali sličan scenarij. Ipak, 11 minuta pred kraj, gosti su nakon kornera i biljara u petercu došli do izjednačenja.

Izgledalo je kao stara priča, Osijek vodi, ali ne pobjeđuje – vidjeli smo to toliko puta protiv ovog protivnika.

Ipak, Pongračić nije mislio tako i njegov bijeg u 83. minuti i odličan ubačaj pred kelavu, prati Pušić koji donosi pobjedu.

Velika pobjeda i veliki poticaj za nastavak prvenstva!

Posebne pohvale vrataru Mikuliću koji je dostojno zamjenio Vargića, te dvojcu u sredini terena Pušiću i Mišiću.

Sastav: Mikulić – Ibriks, Vrgoč, Smoje, Lešković – Pušić, Kurtović, Mišić, Kvržić (od 90. Leko) – Pongračić, Perošević (od 90. Mandić)