Josip Barišić i njegov Piast Gliwice i u ovom kolu nastavili su s pobjedama te i dalje drže prvo mjesto lige. Ovoga puta pobjedili su Lechiu 2:1, a Josip je asistirao za prvi gol te je zamijenjen u 70.min.
Aljoša Vojnović ovoga tjedna nije bio u zapisniku Dinama iz Bukurešta protiv Botosania (1:1).
Saša Novaković i njegov Voluntari remizirali su s Poli Temisorom. Saša je igrao svih 90. minuta i zaradio žuti karton, a utakmica je završila bez pogodaka.
Marin Glavaš ušao je u 52.minuti u visokom porazu svoje momčadi(Zlate Moravce) od 5:2 u gostima kod Ružemberoka.Njegova ekipa se nalazi na 10.mjestu slovačke lige koja broji 12 klubova.

Štadión FC ViOn Zlaté Moravce (kapacitet: 5000)
Slavko Bralić odigrao je svih 90.minuta za Široki u gostujućoj pobjedi kod Rudara iz Prijedora od 1:0, dok Ivan Baraban nije nastupio.
Jasmin Mešanović i Neven Laštro ovaj su tjedan sa svojim Zrinjskim bili gosti kod Borca iz Banja Luke, te su tamo poraženi rezultatom 2:1. Obojica su odigrali svih 90.minuta.
Zrinjski je prvi, a Široki treći na tablici BiH Premier lige.
Domagoj Pušić ovoga tjedna nije se našao niti na klupi u kup utakmici Lugana protiv Bellinzone. Lugano je prošao u iduće kolo kupa nakon produžetka i pobjede od 3:2.
Nermin Jamak odigrao je svih 90. minuta u domaćoj pobjedi svoje Suduve protiv Atlantasa od 3:1.

Stadioni Suduve: ARVI futbolo arena Marijampolė (kapacitet: 2500)
Puskas Akademija Marka Dinjara poražena je kod DVTK-a 3:2 , a Marko je igrao do 72. minute.
Domagoj Vida odigrao je svih 90.minuta u gostujućoj pobjedi Dinama iz Kijeva kod Volyn Lutska od 2:0.
Josip Tadić ušao je u igru u 72.minuti u domaćoj pobjedi Sturma nad Austrijom od 2:0 te do kraja zaradio žuti karton.
Danijel Pranjić ovaj tjedan nije imao klupskih obaveza.
Koper je poražen u gostima kod Domžala 1:0, a Antonio Pavić je odigrao svih 90.minuta.
Zoran Kvržić je odigrao svih 90.minuta u gostima kod Salernitane. Spezia je bila bolja rezultatom 2:0.
Ternana je poražena kod kuće od Livorna 3:2 dok je Marko Dugandžić u igru ušao u 70.minuti.
Josip Knežević se ovoga tjedna nije našao niti u zapisniku.
Od novih destinacija naših bivših igrača izdvajamo da je Karlo Lulić posuđen iz Sampdorie u češki Bohemians.