Ponovno drugi (Osijek – Rudeš 3:0)

Dvije utakmice Osijek je počeo s istom 11-oricom i obje je pobjedio “čiste mreže”: Slaven 2:0 i Rudeš 3:0. Sinoć smo vidjeli odlično drugo poluvrijeme u kojem je moglo biti i puno više golova u mreži gostiju.

Treba dodati kako sastavu nedostaju ozlijeđeni Boban i Šorša.

Na kraju, statistika sve govori, “Bijelo-plavi” su bili premočni:

Noćna mora svakog golmana:

Reakcije forumaša:

SamoOsijek: “Čestitke treneru i igračima na pobjedi.
Prvo poluvrijeme tako-tako. Ali, i uz takvu igru mogli smo zabiti gol da je bilo malo više koncentracije.
Drugo poluvrijeme bolje, pogotovo nakon prvog gola.
Žao mi je što nismo zabili još pokoji gol jer su ovi pri kraju utakmice bili u težem rasulu.

Uspješno smo apsolvirali ove dvije domaće utakmice, sad slijedi Istra gdje isto tako očekujemo pobjedu. Sad treba stisnut sve snage, ne dopustit nekakav pad koncentracije ili neko opuštanje na treninzima i pobijedit Istru.”

nemesis: “malenica-pomalo nesiguran,ali dobro ostao bez primljenog gola,zadovoljan
barišić-trudio se pokušavo,ali ostao nedorečen,nije još uvijek na 100%
barać-imao par svojih sad već standardnih ispada,ali sve u svemu dovoljan
škorić-standardno vrlo dobar,odlučan ,trudi se,ulazi iz drugog plana,ima ga po cijelom terenu a stoper je
grgić-solidan i ništa više
jambor-sve sigurniji i bolji,vrlo dobar
mioč-jedna od najboljih njegovih tekmi za nk osijek,odličan
lopa-probudio se ,al može prvi na zimsku pauzu,zaradio 3. zuti zbog simuliranja (mislim da je sva 3 zuta dobio na simuliranje),uglavnom pored svega toga danas dobar,pa i vrlo dobar…asistencija
hajradinović-trudio se,trčo na sve strane,neumoran,dobar
grezda-u zadnje vrijeme standardno jedan od boljih,solidna tekma iako on moze jos puno bolje,no ipak je zabio gol,vrlo dobar
marić-vrlo dobar,da je zabio gol bio bi odličan,jako puno duela dobio,odlična mantinela,uvijek na mjestu tamo di treba biti,od kad je on u prvom sastavu igra nam je puno bolja,stvaramo više šansi i igramo ljepše
ejupi-nesretnik
bočkaj-dr.sc.mr. slobodnih udaraca
pušić-ušao u 86. min kao taktička zamjena
zekić-vrlo dobar”

Luka1995: “Odlična utakmica, brdo šansi i sigurna pobjeda. To je ono što želimo protiv takvih ekipa. Sad još Istrane riješit pa da možemo ko drugi na odmor.”

zos: “Los teren je puno toga odredio jucer. S obzirom na to, dobro smo igrali… Drago mi je da nam rudes nije ostao crna macka ko split ili medimurje (ili karlovac – ne sjecam se vise)… Jedina zamjerka je sto ova tri gola nismo rasporedili po jedan na svaku utakmicu s rudesom pa bi imali 4 boda vise
Cestitke igracima, strucnom stozeru i navijacima!
Ps. Muzo, glavu gore, bit ce golova!”

Cayetano: “Greda, stativa, poništen regularni pogodak, sa druge strane jedan ozbiljan udarac na gol. Malo klimavo u prvom, ali kada su konačno odustali od dugih lopti u bunar, fino su se slagale šanse”