bivši igrači NK Osijeka

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion

Re: bivši igrači NK Osijeka

Postby bokios » Sun Mar 10, 2013 2:31 pm

gunners wrote:Jugović danas odigrao pirlično dobro, zašto tako nije igrao u Osijeku? Onaj centrašut za drugi gol nisam mogao vjerovati da je njegovo djelo.

Zato što oko sebe ima bolje igrače. To me podsjeća na Brkića, sjetite se kako je dečko u mlađim danima igrao dok je imao igrače poput Bjelice pored sebe, a kako nakon toga. Ok, imao je on i utjecaj ozljeda ali ipak se vidjela velika razlika.
bokios

Postby 3vilP » Sun Mar 10, 2013 5:06 pm

Pa Jugović je igrao sjajno u onoj Štacinoj ekipi sa Kneževićem...Tada je i Mili igrao vrhunski...

Još se sjećam da je bilo hoćemo li prodati Jugu ili Kneževića, na kraju se prodalo Kneževića jer se vjerovali da će Juga još više napredovati
3vilP

Postby Harry_Mata_Harry » Sun Mar 10, 2013 10:02 pm

Sjećate se Aleksandra Šolića... Meni jedan od omiljenih igrača one dobre ekipe Ilije Čarolije 2007./2008.
Šta je sada s njim, igra li još uopće profesionalno nogoš?
Klub mog života
Harry_Mata_Harry

Postby 3vilP » Sun Mar 10, 2013 10:13 pm

http://www.transfermarkt.co.uk/en/aleks ... 46653.html

Još uvijek u FC Baku, standardan prvotimac
3vilP

Postby navijac_osijeka » Mon Mar 11, 2013 12:15 pm

Danijel Pranjić nastupio za Celtu protiv Real Madrida.
LJUBO MAJSTORE!!!
navijac_osijeka

Postby gunners » Mon Mar 11, 2013 12:21 pm

navijac_osijeka wrote:Danijel Pranjić nastupio za Celtu protiv Real Madrida.

I bio prilično dobar i opasan :bravo:
gunners
Site Admin

Postby navijac_osijeka » Mon Mar 11, 2013 12:31 pm

Nadam se da će nam se on vratiti pred kraj karijere za godinu-dvije, a uvjeren sam da neće biti rekreativac kao Babić.

Nego meni je nešto zanimljivo, dosta naših bivših igrača je igralo u Primeri - Šuker, Vlaović, Cvitanović, Babić, Bjelica, Pranjić. :fan:
LJUBO MAJSTORE!!!
navijac_osijeka

Postby mariox » Mon Mar 11, 2013 1:30 pm

navijac_osijeka wrote:Nadam se da će nam se on vratiti pred kraj karijere za godinu-dvije, a uvjeren sam da neće biti rekreativac kao Babić.

Nego meni je nešto zanimljivo, dosta naših bivših igrača je igralo u Primeri - Šuker, Vlaović, Cvitanović, Babić, Bjelica, Pranjić. :fan:

sumnjam da če se vratit mislim da je klub i njega slao na tribine uglavnom se sječam da se nije rastao sa klubom baš prijateljski...
mariox

Postby 3vilP » Mon Mar 11, 2013 2:16 pm

A i svoj klub smatra Dinamom kontam... Imao sam ga na fejsu, i onda mi se jednom javio privatnom porukom da potpišem nešto za podršku Mamiću... Odmah sam ga obrisao
3vilP

Postby Kempes » Mon Mar 11, 2013 5:51 pm

3vilP wrote:A i svoj klub smatra Dinamom kontam... Imao sam ga na fejsu, i onda mi se jednom javio privatnom porukom da potpišem nešto za podršku Mamiću... Odmah sam ga obrisao

de sereš?!?!? :shock: a kada je to bilo??
jeote ako zboriš istinu taj Pranjić mi je pao u očima totalno. Stvarno si to mogao ranije ovdje reći. Ovdje svi nešto pozitivno o njemu, ali nakon ove spoznaje.. nek ide u tri lijepe...

S ozbirom da on kada je igrao u dinamu, nije bilo ni f od fejsbuka, pa ono, kao igrač dinama je to morao učiniti za "gazdu". al očito da je to radio kao igrač herenvena ili čak bayerna kada je već bio debelo situiran, pa je očito to činio iz ideala.

fuj. u ovom gradu se igrači i bivši igrači kluba koji vole ovaj klub mogu nabrojati na prste jedne ruke.
sramota.
Kempes

PreviousNext

Return to Klub